Witamy Villas Worldwide / VillasduMonde. Zalozona w 1999 r.
Holiday Villa - górowac nad reszta


CALL US : 0033 800 800 565
EMAIL US : info@world-villa.co.uk
www.world-villa.co.uk
Holiday Villa i miedzynarodowych specjalistów chatki narciarskie - róznica jest nasze doswiadczenie

Szybkie wyszukiwanie - Sprawdz dostepnosc online
    [+] Wiecej kryteriów

Wille wakacje >> Wille Francja >> Wille Midi-Pyrénées

Wille Midi-Pyrénées

Odkryj wille na całym świecie z prywatnymi willami z basenami w Midi-Pyrenees we Francji. Nasze domy wakacyjne są ręcznie wybierane na idealne rodzinne wakacje z własnym wyżywieniem. Mamy fantastyczną gamę luksusowych willi i wysokiej jakości gites w Midi-Pyrenees (obecnie część regionu Occitanie). Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać szybką pomoc, wybierając ten, który odpowiada Twoim wymaganiom rodzinnym.

Pireneje Środkowe to ciepły, spokojny region z wieloma ukrytymi klejnotami pośród dramatycznych krajobrazów, w tym wapiennych wąwozów Lotu i ośnieżonych szczytów Pirenejów. Historyczne miasta, takie jak Cohors, Albi, Montauban i Tuluza, są radością odkryć.

To kraina słynnego Cassouleta, która nigdzie indziej nie smakuje tak dobrze, co może być lepszym komplementem niż bordo Cahors. Foie gras i kaczka są również lokalnymi przysmakami, a gdy skosztujesz dobrego „magret de canard”, łatwo się z tym pogodzić.


>> Zobacz nasze wille Midi-Pyrénées

NASZE ULUBIONE DOMY WE MIDI-PYRéNéES


Midi-Pyrénées - Francja
5900€ - 6900€ za tydzien


Midi-Pyrénées - Francja
851€ - 1555€ za tydzien


Midi-Pyrénées - Francja
1790€ - 2340€ za tydzien
Lista miast i wsi z Midi-Pyrénées ponizej :
 

Istnieje wiele miejsc pielgrzymkowych w okolicy, które służyły tym, którzy robili długą wędrówkę do Saint Jean de Compostelle, Rocamadour jest chyba najbardziej dramatyczny, tym bardziej, gdy Orły lecą nad doliną wapienia, a Tuluza jest najbardziej wyrafinowana, to piękne miasto z czerwonej cegły z fascynującymi wizytami turystycznymi i wspaniałymi sklepami.

Jest wiele do zrobienia z mnóstwem uroczych spacerów, doskonałej jazdy na rowerze i całą gamą ekscytujących zajęć, w tym kajakarstwa. Dostęp do drogi jest bardzo dobry dla wielu miejsc, takich jak Cabrerets (około godziny i pięćdziesięciu minut jazdy samochodem od Tuluzy), gdzie można zobaczyć jedną z niewielu autentycznych miejsc malowania jaskini we Francji w jaskini Peche Merle.

Podróżować

Midi-Pyrenees to dobry region na wakacje z własnym napędem i dobrą siecią autostrad. Istnieją bezpośrednie loty międzynarodowe do Tuluzy (TLS). Istnieją również loty do Pau (PUF) i Carcassonne (CCF). Do tanich operatorów lotniczych do Midi-Pyrenees należą Easyjet, Ryanair i Jet2.

Pogoda

Pogoda w Pirenejach Środkowych jest dość ciepła, z niewielkimi opadami deszczu, więc można spodziewać się korzystania z basenu w willi. Jednak im dalej do Pirenejów, tym większa szansa na deszcz.Ostatnia aktualizacja strony Niedziela, Sierpien 18, 2019.
Copyright © world-villa.co.uk
Villas du Monde / Villas Worldwide 1999 - 2019 - Powiadomienia prawne

Najlepsze miejsca wyrazic polaczen :