Witamy Villas Worldwide / VillasduMonde. Zalozona w 1999 r.
Holiday Villa - górowac nad reszta


CALL US : 0033 800 800 565
EMAIL US : info@world-villa.co.uk
www.world-villa.co.uk
Holiday Villa i miedzynarodowych specjalistów chatki narciarskie - róznica jest nasze doswiadczenie

Szybkie wyszukiwanie - Sprawdz dostepnosc online
    [+] Wiecej kryteriów

Wille wakacje >> Wille Francja >> Wille Korsyka

Wille Korsyka

Prezentacja willi Ogólnoświatowa oferta prywatnych willi z basenami na Korsyce we Francji. Znakomite apartamenty z własnym wyżywieniem, oferujące doskonały stosunek jakości do ceny w pięknych lokalizacjach w wioskach lub w pobliżu plaży. Nasz wybór jest jednym z najlepszych, dlatego tak wielu naszych klientów wraca rok po roku. Mamy wysokiej jakości czterogwiazdkowe i pięciogwiazdkowe luksusowe wille na Korsyce z dniami przejściowymi w niedzielę i sobotę.

Korsyka jest jednym z klejnotów Morza Śródziemnego, nie tylko cieszy się godnym pozazdroszczenia klimatem, pięknymi czystymi morzami i dramatycznymi, pięknymi górami, które jest w zasadzie nienaruszone. Na południu wyspy lub Corse du sud, jak wiadomo, szczyci się wieloma najlepszymi plażami, są one łagodnie opadające i przeważnie w pięknych zatoczkach. Mamy kilka wspaniałych willi w pobliżu plaży.


>> Zobacz nasze wille Korsyka

NASZE ULUBIONE DOMY WE KORSYKA


Korsyka - Francja
975€ - 2860€ za tydzien


Korsyka - Francja
2750€ - 4875€ za tydzien


Korsyka - Francja
3600€ - 8800€ za tydzien
 

Pogoda

Wyspa ma najlepszy rekord słońca i najniższy rekord opadów we Francji, więc nie ma wątpliwości, że jeśli chcesz dobrej pogody, to wakacje na Korsyce to miejsce dla ciebie. Takie zapisy nie mówią pełnej historii, występują znaczne opady deszczu w miesiącach zimowych, a niektóre w lecie, ale zazwyczaj spadają w górach, które często pozostają pokryte śniegiem po Wielkanocy. Linia brzegowa pozostaje błogo tropikalna, ale korzysta z zaopatrzenia w wodę zapewnianego przez góry. Więc jeśli chodzi w górach, które przemawiają do ciebie, weź odpowiednią odzież.

Podróżować

Podróż na Korsykę zależy w pewnym stopniu od tego, do której części wyspy się wybierasz. Głównym portem lotniczym na południowej Korsyce jest Figari (FSC), chociaż jest całkiem możliwe, aby polecieć do Bastii (BIA) na północy i zjechać w dół stosunkowo prostą i łatwą trasą na wybrzeżu do Porto Vecchio i Figari. Na północnym zachodzie można polecieć do Ajaccio (AJA), skąd można również dojechać do Propriano i Tizzano. Jednak przejazd z Ajaccio na wschód nie jest zalecany, ponieważ jest to bardzo kręta droga. Operatorzy lotów na Korsykę to Easyjet i Ryanair. Air Corsica rozszerzyła się ostatnio o loty z Londynu.

Kuchnia korsykańska jest wyjątkowo dobra, istnieje wiele lokalnych produktów, które są wyjątkowe na wyspie i wyjątkowe aromatyczne zioła, występujące w obfitości w „maquis”, które dodają wspaniałych smaków nawet najprostszym potrawom. Istnieją wspaniałe lokalne produkty, takie jak miód, sery górskie, szynka z dzikich świń, dzik, świeże ryby i skorupiaki. A Korsykanie wiedzą, jak to ugotować! Na wyspie nie brakuje gastronomicznych restauracji, choć często są to mniej oczywiste miejsca, które pojawiają się w atutach.

Jest wiele do zrobienia na wakacjach na Korsyce, w szczególności sporty wodne, ponieważ piękne czyste wody są doskonałe do nurkowania z dużą ilością ryb i pięknych koralowców, a jest tam wiele doskonałych miejsc do uprawiania windsurfingu, kitesurfingu i żeglarstwa. Chodzenie na wakacje w wielu korsykańskich miejscach jest wyjątkowe, tak dobre jak w Europie, ścieżki są dobrze oznakowane, a niektóre są znane, takie jak GR20. Możesz uprawiać sporty i spędzać czas na świeżym powietrzu na Korsyce, lokalne atrakcje wakacyjne i imprezy wakacyjne na wyspie.Ostatnia aktualizacja strony Niedziela, Czerwiec 16, 2019.
Copyright © world-villa.co.uk
Villas du Monde / Villas Worldwide 1999 - 2019 - Powiadomienia prawne

Najlepsze miejsca wyrazic polaczen :