Witamy Villas Worldwide / VillasduMonde. Zalozona w 1999 r.
Holiday Villa - górowac nad reszta


CALL US : 0033 800 800 565
EMAIL US : info@world-villa.co.uk
www.world-villa.co.uk
Holiday Villa i miedzynarodowych specjalistów chatki narciarskie - róznica jest nasze doswiadczenie

Szybkie wyszukiwanie - Sprawdz dostepnosc online
    [+] Wiecej kryteriów

Wille wakacje >> Wille Karaibów

Wille Karaibów Karaiby wille, luksusowe wille na Karaibach, z prywatnym basenem z widokiem na tropikalne morza. Na wyspach Saint Barthelemy, Martyniki i Republiki Dominikańskiej, Wille Worldwide oferuje wspaniały wybór wakacji willi. W hotelu znajduje się wybór z 2 sypialni willi, które są idealne dla par, zwłaszcza na miesiąc miodowy, wraz z 3 i 4 pokojowe wille dla maksymalnie 8 osób, które są dobrze przystosowane do rodzin lub większych grup.

Niewiele jest bardziej sugestywny niż miejsc na Karaibach, będąca synonimem białego, palmami plaże skąpane w promieniach słońca, dublowany przez krystalicznie czyste morze. W ciepłych wodach Karaibów są idealne do uprawiania sportu i zapleczem także ma wiele do zaoferowania, uzupełnione o wiele kulturalnych i doskonałe jedzenie i picie.

Wyspy są bardzo indywidualne i każdy posiada własną mieszankę tropikalnych. Naszym głównym portów na Karaibach są Saint Barths i Martyniki. ZAKWATEROWANIE Willa wydaje się odzwierciedlać charakter wyspy. Saint Barths jest bardzo wysokiej jakości i przeznaczony dla klientów, który oczekuje na styl i wyrafinowanie, a jednocześnie Martynika jest raczej bardziej zrelaksowany i lusterka francuski kreolski, raczej wyluzowany styl.
>> Zobacz nasze wille Karaibów

Dowiedz sie wiecej o Sainte-Anne na wakacje willa
Rybacy połowu miecznika pobliżu Saint Anne
>> Sainte-Anne Wiecej zdjec i obrazów


Kliknij ponizej, aby zobaczyc region pelna liste wille :
 
Wille Karaibów Saint Barthelemy, często znany jako św Barths jest absolutną perełką. Oprócz cieszących się jak najbardziej modnych wyspa Karaibów jego "fantastyczne, lekkie, piaszczyste plaże są w większości zabezpieczone przed puchnąć oceanu przez rafy koralowe. Większość z nich plaży bary i restauracje i chociaż na południowym wybrzeżu kilka plaż oddalonych pozostają niezabudowane. Bary na plaży w Saint Barths są raczej eleganckie i nie ma nawet skłonność do ubierania się, a nie w dół. Saint Barthelemy jest bardzo francuski i krem tak skomplikowanego kraju znajduje swoje odzwierciedlenie w kuchni i kultury w Saint Barths. Wyspa jest także bardzo bezpieczne. Dostęp jest zwykle za pośrednictwem Saint Marteen z Europy i Antigua z Wielkiej Brytanii.

Martynika jest górzysta, wyspa wulkaniczna z silnym naciskiem francuskich Creole. Jest dużo do zrobienia na wyspie, która jest obdarzona dobry wybór plaże, wulkaniczne ciemno na północy i bajecznej piasek srebro i koral w południe. muzyka Zouk, kreolski żywności w połączeniu z świeże rogaliki rano i znacznie więcej, co sprawia, że Francja jest tak wyjątkowy, sprawią, że heady kombinacji. Istnieje plantacji cukru (produkujące rum) i bananów, ciekawe muzea, wędrówki w lasach deszczowych, kasyna, żeglowania i lotu. I oczywiście tropikalnych niedz Dostęp jest najlepiej przez Paryż, z którego znajdują się liczne loty bezpośrednie. Nasze Karaiby wille z basenem lub w pobliżu plaży, w rzeczywistości można dojść do morza z większości naszych nieruchomości. Standard willa jest bardzo podobna do stwierdzanej w górę miejsc Europy.

Nasza oferta willi jest obsługiwany przez ponad 25 lat doświadczenie oferując kompleksowe wakacje willi na całym świecie. Jesteśmy specjalistami na Karaiby wille.


Ostatnia aktualizacja strony Wtorek, Maj 21, 2019.
Copyright © world-villa.co.uk
Villas du Monde / Villas Worldwide 1999 - 2019 - Powiadomienia prawne

Najlepsze miejsca wyrazic polaczen :