Witamy Villas Worldwide / VillasduMonde. Zalozona w 1999 r.
Holiday Villa - górowac nad reszta


CALL US : 0033 800 800 565
EMAIL US : info@world-villa.co.uk
www.world-villa.co.uk
Holiday Villa i miedzynarodowych specjalistów chatki narciarskie - róznica jest nasze doswiadczenie

Szybkie wyszukiwanie - Sprawdz dostepnosc online
    [+] Wiecej kryteriów

Wille wakacje >> Wille Francja >> Wille Provence >> Wille Hyères

Wille Hyères Noclegi Hyeres willi są idealne na relaks i urozmaiconym środowisku, które obejmuje urocze stare miasto w Hyeres, mieszkania soli Czerwonak pokryte długi szerokie plaże, przystań przez port i bardzo ładne lasy sosnowe i potoków z presque Ile.

Położony na wschód od Tulonu, Hyeres rozciąga się na ponad 30 kilometrów od góry stare miasto Fort Fondue na koniec Presque ile d'Hyeres.

Jak również bardzo zróżnicowany obszar jest bogaty w roślinność, palmy są tu niesamowite, ogromne, zielone i wszędzie, nawet na rondach.

Dodatkową korzyścią są trzy wyspy tuż przy brzegu, największe z nich, Porquerolles jest zaledwie 15 minut na prom. Jest to doskonałe miejsce do jazdy na rowerze i spacery i plaże są zupełnie oszałamiające.

lotniska Marsylii Najbliższe międzynarodowe lotnisko 90 km. Nice portu lotniczego 144 km, prawie wszystkie autostrady, to zwykle trwa półtorej godziny.

Stare Miasto w Hyeres jest uroczy, ale zaczyna się deptakiem na szczycie głównego miasta i pracuje w drodze pod górę przez piękny plac pełen kawiarni i restauracji. Są wspaniałe sklepy prowansalskim wyroby wraz z praktycznych, jak np boulagerie i lodziarnia! Ponadto na wzgórzu znajduje się bardzo ładny ogród botaniczny, który nakazuje wspaniałe widoki na Presque Ile poniżej.

W centrum Presque Ile jest zdominowany przez mieszkań soli, które są zamieszkane przez wiele ptaków, w tym różowy flamingów. To raczej jak Camargue mini. Wzdłuż zachodniej noga Presque Ile jest długi dune poparte parking i szerokiej piaszczystej plaży po drugiej stronie, nie ma żadnych budynków. Po wschodniej stronie znajdują się domy i kilka willi, o trzy ulice głęboko, zanim dojdziesz do plaży, która jest równie długa.

W połowie drogi wzdłuż wschodniej strony, przystań i port, eleganckiej dzielnicy z jachtów, kawiarniami i restauracjami.

U stóp Presque Ile jest bardzo ładna zalesiona, pagórkowaty teren ze wspaniałymi sosny śródziemnomorskiej, porty trochę i potoków wraz z uroczej dzielnicy dla ruchu swobodnego chodzenia.

Istnieje wiele możliwości dla łodzi, rowerów i wypożyczalnia jet ski, a nawet kajaków. Jest to swego rodzaju miejsce, gdzie można cieszyć się naprawdę do morza, gdy nie twój słaby przy basenie swojej willi Hyeres.
>> Zobacz nasze Wille Hyères

Dowiedz sie wiecej o Hyères na wakacje willa
Castel Saint Claire w pięknej miejscowości Hyeres
>> Hyères Wiecej zdjec i obrazów


 


Ostatnia aktualizacja strony Poniedzialek, Marzec 25, 2019.
Copyright © world-villa.co.uk
Villas du Monde / Villas Worldwide 1999 - 2019

Najlepsze miejsca wyrazic polaczen :