Witamy Villas Worldwide / VillasduMonde. Zalozona w 1999 r.
Holiday Villa - górowac nad reszta


CALL US : 0033 800 800 565
EMAIL US : info@world-villa.co.uk
www.world-villa.co.uk
Holiday Villa i miedzynarodowych specjalistów chatki narciarskie - róznica jest nasze doswiadczenie

Szybkie wyszukiwanie - Sprawdz dostepnosc online
    [+] Wiecej kryteriów

Wille wakacje >> Wille Chorwacja >> Wille Hvar

Wille Hvar
Hvar domy wyspy z basenami, domki letniskowe, luksusowe wille do wynajęcia, domy do wynajęcia z basenem, kwatery, zakwaterowanie z własnym wyżywieniem na wakacje na wyspie Hvar w Chorwacji.

Hvar jest wspaniałą wyspa otoczona przez morze bajecznie jasne, znajduje się zaledwie kilka minut jazdy promem od Splitu na kontynencie Chorwacji. Flaura i fauny są piękne gaje oliwne i lawendy w obfitości.

Główne miasta Hvar jest również głównym portem i punktu przyjazdu na prom ze Splitu na kontynencie Chorwacji. Można zauważyć miejscowych rybaków wyładunku połowów, podczas gdy czekasz na łodzi. Hvar jest około połowę mniejsza od sąsiedniej wyspie Brac, ale ma dwa razy więcej pamięci podręcznej.

Miasto Hvar jest uważany Saint Tropez Chorwacji i widać, dlaczego. To niewielkie miasto portowe zdominowany przez średniowiecznego zamku na wzgórzu jest bardzo zwodniczy. Gdy pojawi się poza wspaniałego placu głównym i do niezliczonej ilości ulic, określone w sieci, można odkryć cudownie atmosfery miasta z doskonałych restauracji i kawiarni i tętniących życiem klubów nocnych.

Spacer wzdłuż wybrzeża i zabierze Cię szybko od portu i ujawnia kilometrów kamieniste plaże przeplatane małe zatoczki piaszczystej wszystkich graniczących pyszne i krystalicznie czyste, spokojne morze.

Aby dostać się do wyspy Hvar można podjąć szybkie, gładkie hydrophoil lub promem, z których oba żagiel od Splitu. Koszt pasażerów pieszych jest bardzo rozsądne, a jeśli chcesz możesz wynająć samochód, który spotka się z Tobą, na kontynencie, jeśli chcesz spędzić dzień zwiedzania wybrzeża Dalmacji. Nasz lokalny przedstawiciel pomoże Ci w razie potrzeby.

Wyspa Hvar Pogoda

Słońce króluje w Hvar, od kwietnia do października i jest bardzo mało opadów. Wzrostem temperatury dość wysokie w lipcu i sierpniu, kiedy klimatyzacja w naszym domy przydaje.

Wyspa Hvar Działania

Morze jest wielką atrakcją tu i sporty wodne są łatwo dostępne. Windsurfing i żeglarstwo są szczególnie dobre jak nurkowania i snorkelingu. Wypożyczyć samochód i odkrywania dziewiczej przyrody obfite w tej stosunkowo duża (68 km przez 11 km), wyspa sparsly zaludnionych.

Wyspie Hvar to wyjątkowe miejsce wypoczynku, który jest zarówno piękny, zabawa i ciekawe, a także jako doskonałe miejsce na relaks.
>> Zobacz nasze wille Hvar


Lista miast i wsi z Hvar ponizej :
 

 
 


Ostatnia aktualizacja strony Piatek, Kwiecien 20, 2018.
Copyright © world-villa.co.uk
Villas du Monde / Villas Worldwide 1999 - 2018

Najlepsze miejsca wyrazic polaczen :