Witamy Villas Worldwide / VillasduMonde. Zalozona w 1999 r.
Holiday Villa - górowac nad reszta


CALL US : 0033 800 800 565
EMAIL US : info@world-villa.co.uk
www.world-villa.co.uk
Holiday Villa i miedzynarodowych specjalistów chatki narciarskie - róznica jest nasze doswiadczenie

Szybkie wyszukiwanie - Sprawdz dostepnosc online
    [+] Wiecej kryteriów

Wille wakacje >> Wille Francja >> Wille Dordogne

Wille Dordogne

Domy Dordogne podróżniczych, wille z basenami, domki do wynajęcia luksusowe, gites i domy wakacyjne do wynajęcia, dom, wynajem, wynajem willi, wakacji, wysokiej jakości zakwaterowanie na własny catering, domy rolnicze, dwory i pałace z prywatnymi basenami w Dordogne we Francji, wszystkie oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Dla Dordogne wakacje w idyllicznych miejsc, w departamencie Dordogne wiosek i wsi.

Dordonia Francja jest jednym z krajów najbogatszych i najbardziej kulturalnych, a także jest błogosławiony niektóre z najprzyjemniejszych plaż nadrzecznych. Jest coś dla każdego, w tym zróżnicowanego krajobrazu, z winnic walcowania Medoc, do wapiennych klifach Dordogne dolinie, wszyscy mają swoje atrakcje.

Dordogne Francja słynie z rzek i dolin oraz wyśmienitą kuchnię. Być może jego największym atutem jest to, że dolina Dordogne pozostaje tak un-rozpieszczeni i nawet w środku lata może być niezwykle spokojne i relaksujące. W przeciwieństwie do tętniącego życiem, wyrafinowane miasto Bordeaux jest pozytywnie życiem z działalności. Większość czasu będziesz chciał odpocząć w swoim Dordogne willi z basenem, ale dobrze jest wiedzieć, że istnieje o wiele więcej, aby cieszyć.


>> Zobacz nasze wille Dordogne

NASZE ULUBIONE DOMY WE DORDOGNE


Dordogne - Francja
2390€ - 3850€ za tydzien -365 (6%)


Dordogne - Francja
3250€ - 4790€ za tydzien


Dordogne - Francja
440€ - 1750€ za tydzien
 
Jest wiele do zrobienia dla całej rodziny z ulubionych zajęć w tym canoe / kajak zjazdy, wizyty w prehistorycznych zabytków, kolarstwo górskie, jazda konna i wędkarstwo. Lub po prostu cieszyć się rynki lokalne, takie jak ten na Sarlat, gdzie można znaleźć skarby, takie jak foie gras, trufle, olej z orzechów włoskich i doskonałą bordowy w bardzo przystępnych cenach. Śledź na podkreślony tekst, aby zobaczyć więcej o atrakcjach i imprezach wypoczynkowych Dordogne wypoczynkowych w Dordogne 2013 na które mogą cieszyć się na wakacyjny Dordogne.

Dordogne podróż

Podróż do Dordogne jest znacznie łatwiejsze w ciągu ostatnich pięciu lat wraz z otwarciem nowych autostrad, szybkich stacjach kolejowych i lotniskach. Są bezpośrednie loty międzynarodowe Bergerac (EGC), Limoges (LIG), Brive Vallée de la Dordogne (BVE), Toulouse (TLS) i Bordeaux (BOD).

Pogoda Dordogne

Klimat odgrywa dużą rolę w tworzeniu wolnych do tego regionu, tak przyjemny, jak to jest na ogół ciepło i przyjemny większość czasu. Szczytowe miesiące letnie mogą być dość gorąco, ale jest szansa, że ​​będzie trochę deszczu, tylko tyle, aby krawędź ciepła i utrzymania zieleni.

Zakupy w Dordogne

Głównego miasta na zakupy w Dordogne jest Perigueux który posiada piękny stare centrum z mnóstwem ciekawych butików. Sarlat jest dobry, szczególnie dla Perigord specjałów, takich jak trufle, fois gras i kaczki oszczędza. Na zakupy naprawdę poważnego autostradą do Bordeaux (około godzinę i czas jazdy kwartał), który jest naprawdę dobry dla kupujących w każdym wieku.

Films, aby zobaczyć przed wakacje Dordogne

Chocolat wpatrując Jonny Depp i Juliette Binoche jest naprawdę dobry film, który został nakręcony w dużej mierze w Dordogne. B & B jest o niektórzy Amerykanie na wakacjach we Francji. Część zabawnej serii Goście wystąpili Jean Reno i Christian Clavier histerical korytarzach czasu (odwiedzający II) został częściowo ustawić w Perigord.

Dordogne książki do czytania

W domu we Francji przez Ann Barry to uroczy powieść. Inne obejmują jaskiniach Perigord przez Martina Walkera i Barbara Cartland waży z kuszenie nauczyciela.

Dordogne domy, czego się spodziewać

W Dordogne wille z basenami, gites Dordogne i chałupy w Dordogne są ogólnie na wysokim poziomie, a większość posiada znaczny charakter. Nasz wybór Wynajem Dordogne willa zawdzięcza dobrą ofertę do naszej długotrwałej współpracy z naszymi lokalnych agentów, którzy pochodzą z tego regionu, są bardzo dobrze połączone i mają rzeczywisty powinowactwo do domów. Większość naszych Dordogne willi należą do mieszkańców i są wyremontowane i urządzone z wielkim autentyczności i komfortu.

Dordogne jest obszar Francji w większości zamków i mamy duży wybór wynajem na urlop zamków w Dordogne, jak również posiadłości wiejskich z basenem i kortem tenisowym. Zarezerwuj Dordogne willa z basenem teraz używając szybkiego wyszukiwania w lewym górnym rogu tej strony.


Ostatnia aktualizacja strony Sobota, Kwiecien 21, 2018.
Copyright © world-villa.co.uk
Villas du Monde / Villas Worldwide 1999 - 2018

Najlepsze miejsca wyrazic polaczen :