Witamy Villas Worldwide / VillasduMonde. Zalozona w 1999 r.
Holiday Villa - górowac nad reszta


CALL US : 0033 800 800 565
EMAIL US : info@world-villa.co.uk
www.world-villa.co.uk
Holiday Villa i miedzynarodowych specjalistów chatki narciarskie - róznica jest nasze doswiadczenie

Szybkie wyszukiwanie - Sprawdz dostepnosc online
    [+] Wiecej kryteriów

Wille wakacje >> Wille Grecja >> Wille Cyklady

Wille Cyklady wille Cyklady z Villas świecie znajdują się na wyspy Paros i Syros. Nasze wille są wyselekcjonowane przez naszego lokalnego agenta, który jest na stałe w Grecji. Przeczytać uważnie nasz wspaniały wybór nieruchomości od urocze domki przy plaży w pięknej willi z własnym basenem, a każda ma coś wyjątkowego do zaoferowania.

Cyklady wywodzą swoją nazwę od słowa "Kyrlos", czyli krąg, ponieważ ugrupowanie otacza wyspę Delos. Symbolem greckiej idylli wyspy Cyklady są najchętniej odwiedzanym wszystkich wysp greckich. Wspaniałe plaże, błękitne-uwypuklenie kościoły, kręte brukowane uliczki, zabytkowe wiatraki i od czasu do czasu przerywana skalistego krajobrazu, z bielonymi, mieszkania domy zadaszony. Są to każdy pomysł greckiej wyspie szczęścia.

We wszystkich znajdują się 56 wyspy w grupie, z czego 24 są zamieszkane, trochę spokoju i stracił w innych Najpopularniejsze place zabaw na wakacje. Obszar ten jest zrozumiałe, bardzo popularny wśród artystów, wędrowców i tych, którzy chcą się zrelaksować i zapomnieć o codzienności. Mykonos i Ios znane są z Syros nocne życie, podczas gdy stolica regionu jest jednym z niewielu, która nie zależy od turystyki jako głównego źródła dochodów.

Jest mnóstwo historii z lat początkowej okupacji przez Minojczyków z Krety, a następnie Myken, Dorów i Wenecjan. Ruiny starożytnego Delos są najważniejsze widocznych pozostałości. sztuki Cyklad sięga epoki brązu i jest niezwykłe dla jej prostej formie geometrycznej i czyste linie się zwłaszcza w postaci białych figurek z marmuru.

Znajduje się na południowy zachód od Aten Cyklady to pierwszy duży łańcuch wysp w linii od greckiej stolicy. Niektóre, takie jak Santorina powstały w wyniku aktywności wulkanicznej, a do dziś nie jest jeszcze pewne działania, na Nea Kameni w szczególności. Ciepłe przez większość roku na wiosnę wyspy są szczególnie piękne, jak tam jest mnóstwo dywany kwiaty ziemi. Niektóre wyspy są bardzo zajęci w środku lata.

życie kręci się głównie wokół Cyklad wsi, która jest zazwyczaj podzielony na terenie portu, a górna wsi, która jest często zwieńczone Kastro. Przewaga wyspy są skaliste i suche z wyjątkiem Andros, Kea i Naksos, które mają bujną doliny.

Paros i Syros są głównymi węzłami promowa z linkami do większości wyspy, a także Krety i Dodekanezu. Greckie wyspy są połączenia promowe czasami zakłócone przez zmienny wiatr szczególnie między lipcem a wrześniem. Istnieją międzynarodowe porty lotnicze na Mykonos, Santorini.
>> Zobacz nasze wille Cyklady


Lista miast i wsi z Cyklady ponizej :
 

 
 


Ostatnia aktualizacja strony Poniedzialek, Kwiecien 23, 2018.
Copyright © world-villa.co.uk
Villas du Monde / Villas Worldwide 1999 - 2018

Najlepsze miejsca wyrazic polaczen :