Witamy Villas Worldwide / VillasduMonde. Zalozona w 1999 r.
Holiday Villa - górowac nad reszta


CALL US : 0033 800 800 565
EMAIL US : info@world-villa.co.uk
www.world-villa.co.uk
Holiday Villa i miedzynarodowych specjalistów chatki narciarskie - róznica jest nasze doswiadczenie

Szybkie wyszukiwanie - Sprawdz dostepnosc online
    [+] Wiecej kryteriów

Wille wakacje >> Wille bali

Wille bali Bali domy do wynajęcia, wille z basenami, domki luksusowych, nieruchomości wynajem, domy do wynajęcia, wakacji, własny catering zakwaterowanie, wyżywienie luksusowe wille z basenami sypialni 2 -14 na indonezyjskiej wyspie Bali. Niedz bielone plaże, wulkany, ciepłych morzach, kołyszące się palmy kokosowe, słonie, małpy, ryby tropikalne i świątynie.

Indonezyjskiej wyspie Bali oferuje doświadczenie wakacyjny do zapamiętania. Ten tropikalny, romantyczne miejsce oferuje mnóstwo egzotycznych przysmaków z przejażdżki słoń rafting.
>> Zobacz nasze wille bali

Dowiedz sie wiecej o Seminyak na wakacje willa
Ku De Ta restauracja bar na plaży w Seminyak
>> Seminyak Wiecej zdjec i obrazów


Kliknij ponizej, aby zobaczyc region pelna liste wille :
 
Wille bali Bujny, górzysta wyspa Bali ma coś dla każdego i istnieje wiele rodzin z dziećmi działania. Z lotów śmigłowców ponad majestatycznych wulkanów lub jeździć w hydroplanem nad jednym z najpiękniejszych archipelagów światów do egzotycznych parkach ptak z Komodo jaszczurek smoczych rzucony w środek na dobre. Lasy Monkey, gad parki, nurkowanie i wiele innych, wykonaj podkreślony tekst, aby dowiedzieć się więcej na temat atrakcji Bali wakacje.

A gdy chodzi o kulturę i architekturę świątyń balijskich wprowadzi Cię do świata innych bogów i Sarongs. Tradycyjna muzyka i taniec są bardzo zabawne, wykonaj podkreślony tekst aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniach na Bali wakacje 2013.

Więc możesz po prostu zrelaksować się na dłoni frędzlami Bali plaży lub prywatnego basenu, pośród okazałych ogrodów i można odkryć Bali.

Choć mamy liczbę 2 sypialni willi na wyspie większość naszej oferty są większe właściwości o największym spania 14.

Architektura i styl jest bardzo typowy dla wyspy i jest uzupełniony przez dużych egzotycznych ogrodów. W wielu przypadkach można chodzić z naszych willi w Azji do plaży.

Bali jest bardzo popularne na wesela i podróży poślubnej, więc dlaczego nie rozważyć podjęcie dużą willę dla wybranych gości.

Bali podróży

Istnieją pośrednie loty do Denpsar kapitałowym (DPS) lotniska. Ostatni etap to często z Hong Kongu (cztery i pół godziny), Dżakarta (jeden i pół godziny) czy Sydney (pięć i pół godziny). Linie lotnicze oferujące loty do Bali należy Cathay Pacific, Quantas, KLM, Singpore lotniczych i Qatar Airways.

Bali pogoda

Pogoda w Bali jest ciepło i słonecznie przez większość roku. Bali jest 375 km na południe od równika, gdzie klimat jest tropikalny. Z około dwunastu godzin światła dziennego ze słońca o 18,30 to idealne na wakacje. Średnie temperatury to około osiemdziesięciu do dziewięćdziesięciu stopni Celsjusza przy dużej wilgotności aż 70%. Jest to chłodnica i świeższe w górach. Pora sucha jest od maja do września, a pora deszczowa od października do kwietnia. Optymalne klimatyczne miesiąc to maj, czerwiec i lipiec.

Bali Książki do czytania

Książka Bali chwili jest Jedz, módl się, kochaj Elizabeth Gilbert napisał i niedawno dostosowany do hollywoodzkiego filmu z 2010 z Julią Roberts.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z naszymi ekspertami na temat Villas Bali.


Ostatnia aktualizacja strony Wtorek, Styczen 22, 2019.
Copyright © world-villa.co.uk
Villas du Monde / Villas Worldwide 1999 - 2019

Najlepsze miejsca wyrazic polaczen :